Meeskond

Koordinaator: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus

 

Ene Koitla, ene[at]hitsa.ee, tel: 628 5815

Jüri Lõssenko, jyri[at]hitsa.ee, tel: 628 5816

Kristi Kadaja-Kollom (eelarve, VMT-d), kristi[at]hitsa.ee, tel: 628 5819

Triin Pajur (koolitused), triin[at]hitsa.ee, tel: 628 5870

Eneli Sutt (IT), eneli[at]hitsa.ee, tel: 628 5814

 


Partnerid ja koordinaatorid:

 

Tartu Ülikool, Lehti Pilt, lehti.pilt[at]ut.ee

Tallinna Tehnikaülikool, Marge Kusmin, marge.kusmin[at]ttu.ee

Tallinna Ülikool, Veronika Rogalevitš, veronik[at]tlu.ee

Eesti Maaülikool, Eda Aitsen, eda.aitsen[at]emu.ee

Estonian Business School, Annika Bauer, annika.bauer[at]ebs.ee

Eesti Infotehnoloogia Kolledž, Signe Ventsel, signe.ventsel[at]itcollege.ee

Eesti Mereakadeemia, Mati Kirikal, mati.kirikal[at]emara.ee

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, Heli Freienthal, heli[at]modriku.edu.ee

Sisekaitseakadeemia, Lia Toro, lia.toro[at]sisekaitse.ee

Tallinna Tehnikakõrgkool, Helen Rihma, helen[at]tktk.ee

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Ave Perve, ave[at]ttk.ee

Tartu Kõrgem Kunstikool, Mare Muuga, mare.muuga[at]artcol.ee; Maire Arbus, maire.arbus[at]artcol.ee

Eesti Lennuakadeemia, Anu Roio, anu.roio[at]eava.ee

Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Kadri Paal, kadripaal[at]nooruse.ee

Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused, Marika Oper, marika.oper[at]ksk.edu.ee

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Kaire Kaljur, kaljur[at]eek.ee

Eesti Kunstiakadeemia, Triin Krünberg, triin.krunberg[at]artun.ee,

Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool, Ingrit Remmik, ingrit.remmik[at]ehte.ee

Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar, Meeli Tankler, meeli.tankler[at]emkts.ee


Kui ei ole teisiti märgitud, siis on lehe sisu litsenseeritud Creative Commons Autorile viitamine 3.0 Eesti (CC BY 3.0) litsentsi all.